HİDROMİT HİDROLİK PNÖ. MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Hidromit Hidrolik

Hidrolik Pnömatik

  • 2 ürünler
  • 0 adresler
  • 0 telefonlar
  • 0 e-postalar

Firmamız, sektörde yenilik ve değişimin öncüsü olmayı hedefleyerek endüstride önemli yeri olan Hidrolik, Pnömatik, Endüstriyel Kontrol, Bağlantı Elemanları, Sızdırmazlık Elemanları, Filtrasyon, Pickling ve Flushing gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Hidromit; sözü geçen konularda proje, mühendislik, danışmanlık, satış, servis ve eğitim hizmetleri vermektedir. Firmamız al-sat yönteminden vazgeçip daha zor bir yol olan proje ve imalat yolunu seçerek daha esnek, daha hızlı ve kalıcı çözümler üretmektedir. Böylece, mükemmellik arayışındaki yolculuğumuza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Hidromit; hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda ihtiyaçların belirlenmesi ile başlayarak hidrolik güç üniteleri, sıvı yağlama üniteleri, hidrolik kontrol blokları, hidrolik silindirler ve pnömatik kumanda panolarının projelendirilmesini ve imalatını yapmaktadır.

Hidromit Ailesi olarak, güvenilirlik ve sürdürülebilirlikten oluşan değerlerimiz ile modern yönetim anlayışımız, dinamik, güçlü ve deneyimli kadromuz ile teknolojiyi yakından takip ederek, ürettiğimiz mal ve hizmetlerin kalitesinde en üst noktaya ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Hidromit; müşterilerine daha yakın olmayı ve sorunlarına onlar ile çözüm bulmayı hedeflemekte, sunulan hizmetin kalitesi ile hızlı temin konusunda da gayretlerini sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyeti hedefiyle, Türk endüstrisine hizmet vermekten, sanayiciyi ihtiyaçlarıyla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mükemmellik arayışındaki yolculuğumuzu hız kesmeden sürdürüyoruz.

Ürünler

Kayıtlı ürünler

  • Hidrolik Silindir
  • Hidrolik Bağlantı Elemanları