Tat Metal
  • Zonguldak
Tat Metal Hakkında
TATMETAL ÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Tatmetal, Türkiye’nin lider yassı sac üreticilerinden biri olarak Tatçelik markası altında; sıcak haddelenmiş asitlenmiş, soğuk haddelenmiş, galvanizli ve boyalı yassı çelik üretimi gerçekleştirmektedir. Hizmet verdiği sektörlerin başında; Taşıt Araçları, Dayanıklı Tüketim, İnşaat, Enerji ve Makine-Ekipman gelmektedir.

Tatmetal, 1.5 milyon tonu aşan kapasitesiyle; ticari, derin çekme, ekstra derin çekme çelikler, düşük alaşımlı yüksek mukavemetli HSLA çelikler, orta ve yüksek mukavemetli yapı çelikleri ve emayelik çelik gibi birçok farklı çelik kalitelerinde üretim yapmaktadır. Üretimlerinin yanı sıra, Çelik Servis Merkezleri’nde kullanıcının talep ve ihtiyaçları doğrultusunda; boy kesme, dilme, trapez ve oluk formlama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Sektörde global bir oyuncu olarak 6 kıtada 60’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmekte, Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi şirketi arasında 74. sırada yer almaktadır.

Öz sermayesi ile yaptığı yatırımların temelinde katma değerli ürün üretme hedefi olan Tatmetal, yenilikçi teknolojiler kullanmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana ülke kalkınmasına katkıda bulunmayı amaçlamakta, çevresi ile yakından ilgilenmekte ve sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmektedir. Bölge halkının yanında olarak eğitim ve kültür için yeni olanaklar sağlamakta, istihdam yaratmaktadır.

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakma ilkesiyle çevreye duyarlı yönetim anlayışını benimsemekte ve bu çerçevede çeşitli projeler üretmektedir.

Sektördeki güçlü konumunun vermiş olduğu sorumluluk ve bilinç ile her zaman daha iyiyi hedefleyen Tatmetal, proaktif ilişki disiplini, sorunsuz tedarik yönetimi ve 600’ü aşkın çalışanıyla daima iş ortaklarının yanındadır.


Tat Metal İletişim

Tat Metal Tanıtım Filmi


Tat Metal Hizmetleri
Hizmet Adı
Çelik Servis Merkezleri

Firmanızı Çelik Borsasına Ekleyin

Ücretsiz Başvuru Yapın
Başvuru Yap

Çelik Borsasına Reklam Verin

Firmanızı Tanıtın
Reklam Ver